Co neopomenout při tvorbě nabídky volného pokoje nebo lůžka tak, aby zaujal a vyčníval z hromady podobných nabídek?


Autor: Veronika, publikováno 9.7.2015

Cena

Cena je často hlavním kritériem při hledání ubytování, proto je vhodné “zanalyzovat” ceny podobných nabídek v dané lokalitě a nabídnout tak prostor za adekvátní cenu.leave-839225_640

Titulek inzerátu

Dobře zvolený titulek inzerátu jej může pro případné zájemce pomoci zatraktivnit. “Dvoulůžkový pokoj” říká zájemci to podstatné, ale “Slunný dvoulůžkový pokoj s prostornou terasou” mu říká mnohem více.

Bydlení jako celek

Skvělý pokoj nebo byt je dobrý základ ke zdárnému pronájmu, ovšem připojení popisku a fotografií společných prostor může vzbudit větší zájem – balkón, nová kuchyň, velkoplošná televize, výhled z okna, oddělené sociální zařízení a další. Vše, co stojí za zmínku, uveďte a nafoťte!

Fotografie

Pokud se k inzerátu připojují i fotografie (což je určitě vhodné), je na místě pokoj i společné prostory bytu uklidit a fotografie pořizovat při denním světle.

Okolí

Je v dosahu supermarket, vinárna, útulná kavárna, fitness centrum, dobrá restaurace nebo park, kam se může jít člověk začíst, proběhnout nebo jen posedět? Pokud je v blízkém okolí cokoliv, co by mohlo zájemce zaujmout, je dobré to v inzerátu uvést. Bydlení se může stát lákavějším, pokud i jeho umístění nabízí určitou přidanou hodnotu.